Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü

Renault 12 ve Toros Kulübü

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cevap GönderPaylaş | 

71 model r12 tl tampon babaları aranıyor...

YazarMesaj
gencaysa

Doğum tarihi : 02/02/80

MesajKonu: 71 model r12 tl tampon babaları aranıyor...   Ptsi Nis. 13, 2015 9:10 pm

Arkadaşlar 71 model 12 TL aracımı A'dan Z'ye restorasyon işine giriştim. Baya bir yol katettik yakında tüm aşamaları gösteren fotoğraflar yükleyeceğim ancak yolun sonunda tampon babaları ve U nikelaj eksiğim bulunmakta. Bulabileceğim bir yer var mıdır bildiğiniz??

Teşekkürler...
pcdata76

Doğum tarihi : 21/03/83
İş/Hobiler : Makine Mühendisi

MesajKonu: Geri: 71 model r12 tl tampon babaları aranıyor...   Perş. Nis. 16, 2015 8:13 am

Merhabalar,

Sahibinden.com'da R-12 parçaları satanlar var, ancak Faz-1 parçalarının fiyatları genellikle epey yüksek. Özellikle tampon ve babalarına oldukça yüksek fiyat çekiyorlar. U nikelaj için hatırladığım kadarıyla 50-60 TL civarına ilanlar görmüştüm bir ara.

-Bosch Elektronik Ateşleme Bobini        -Weber 32 DIR Karbüratör
-Wideband AFR göstergesi                   -Elektrofan
-Elektrikli Ön Camlar                             -Tempra Kalorifer Motoru ve 4 Borulu Toros Kal.Radyatörü
-Faz-1 Ön Panjur                                  -Faz-1 Dürbün Göğüs Torpido
-Faz-1 Direksiyon ve Vites Topuzu       -Faz-1 TS Gösterge Tablosu
-Nikelajlı Far/Korna ve Sinyal kolları     -Faz-2 Yatay Takozlu Tamponlar
-İçten Bitüself + Firex Yalıtım                -Clio-2 Ön Koltukları
-Arka Sis Farı                                        -Elektrik Tesisatı İyileştirme (Ek Sigortalar, Röleler, Kablaj)
-R9 Alternatörü                                    -Faz-1 TS Külbütör Kapağı ve Gaz Teli Mekanizması
-Osram Allseason H4 Far Ampulleri      -Nikelaj Ayna ve Kapı Kolları
usually

Doğum tarihi : 01/01/82

MesajKonu: Geri: 71 model r12 tl tampon babaları aranıyor...   Ptsi Haz. 01, 2015 12:54 pm

gencaysa demiş ki:
Arkadaşlar 71 model 12 TL aracımı A'dan Z'ye restorasyon işine giriştim. Baya bir yol katettik yakında tüm aşamaları gösteren fotoğraflar yükleyeceğim ancak yolun sonunda tampon babaları ve U nikelaj eksiğim bulunmakta. Bulabileceğim bir yer var mıdır bildiğiniz??

Teşekkürler...
mrblar bende başladım 71 12 TL toplamaya ve restorasyona.. acaba parçaları nereden topladınız ??

71 model r12 tl tampon babaları aranıyor...
1 sayfadaki 1 sayfası